Antonín Hamsík - Dívka v prostoru

Nejdelší strana: 34 cm

Art protis, 31x24 cm. Rám, sklo.

o autorovi: 1946
Malíř, grafik, restaurátor, textilní výtvarník. Studoval VŠUP v Praze u prof. Muziky. Věnoval se především restaurování nástěnných maleb a obrazů, ve vlastní tvorbě grafickým tiskům (litografie, dřevořezy, dřevoryty, suché jehly, lepty). Kolem r. 2015 vytvořil větší množství střeleckých terčů jako svébytné malířské dílo. Je členem Unie výtvarných umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

113820. Dívka v prostoru
Dražba ukončena:31.03.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč