Antonín Hála - Noční moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 65x73 cm. Signováno vpravo dole A. Hála. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1952
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Věnoval se především užité grafice, exlibris, navrhoval plakáty, ilustroval knihy a kreslil pro noviny, kam také psal. Maloval divadelní dekorace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

Antonín Hála
301394. Noční moře
Dražba ukončena:11.10.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 11.10.2019 20:10:46 4585
700 Kč 11.10.2019 19:56:53 4656