Antonín Hála

301394. Noční moře

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 65x73 cm. Signováno vpravo dole A. Hála. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1982
Narodil se v Karlově u Kutné Hory. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se malbě i grafice, maloval divadelní dekorace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

dražba ukončena: 11.10.2019 20:18:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 11.10.2019 20:10:46 4585
700 Kč 11.10.2019 19:56:53 4656