Antonín Hála

21218. Matka s dítětem

popis: Olej na plátně fixováno na kartonu, 50x67 cm. Sgnováno vpravo dole A. Hála. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1895 - 1982
Narodil se v Karlově u Kutné Hory. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se malbě i grafice, maloval divadelní dekorace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2018 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč