Antonín Hála

308549. Koňské spřežení

popis: Kombinovaná technika, 16x32 cm. Signováno vpravo dole A. Hála. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1982
Narodil se v Karlově u Kutné Hory. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se malbě i grafice, maloval divadelní dekorace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

dražba ukončena: 04.05.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (02.05.2021 19:45:29) 2430