Antonín František Stehlík

63189. Z Podyjí

popis: Olej na sololitu, 57x113 cm. Signováno vpravo dole A.F. Stehlík. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo