Olej na sololitu, 57x113 cm. Signováno vpravo dole A.F. Stehlík. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1921 – 1989
Malíř a novinář. Po 2. světové válce začal soukromě studovat malířství a zároveň se začal věnovat novinářství. Umělecký teoretik Prokop Toman ho doporučil k soukromému studiu u O. Nejedlého. Seznámil se též s Vojtěchem Sedláčkem, který ho ovlivnil v technice kresby. V r. 1973 obdržel Medaili Maxe Švabinského. Od 70. let minulého století se věnoval malbě a kresbě profesionálně.