Antonín František Stehlík

308214. Vesnice

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. F. Stehlík. Rámováno.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč