Antonín František Stehlík - Před bouří

Olej na sololitu, 38x66 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1921 – 1989
Malíř a novinář. Po 2. světové válce začal soukromě studovat malířství a zároveň se začal věnovat novinářství. Umělecký teoretik Prokop Toman ho doporučil k soukromému studiu u O. Nejedlého. Seznámil se též s Vojtěchem Sedláčkem, který ho ovlivnil v technice kresby. V r. 1973 obdržel Medaili Maxe Švabinského. Od 70. let minulého století se věnoval malbě a kresbě profesionálně.

112201. Před bouří
Dražba ukončena:25.02.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.02.2024 23:31:30 14918