Antonín František Stehlík - Květiny ve váze

Pastel, 38x27 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1921 – 1989
Malíř a novinář. Po 2. světové válce začal soukromě studovat malířství a zároveň se začal věnovat novinářství. Umělecký teoretik Prokop Toman ho doporučil k soukromému studiu u O. Nejedlého. Seznámil se též s Vojtěchem Sedláčkem, který ho ovlivnil v technice kresby. V r. 1973 obdržel Medaili Maxe Švabinského. Od 70. let minulého století se věnoval malbě a kresbě profesionálně.

99518. Květiny ve váze
Dražba ukončena:23.07.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.07.2023 22:34:30 13380