Antonín František Stehlík

308215. Chladné léto

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. F. Stehlík. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:11:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč