Olej na kartonu, 52x52 cm, signováno vpravo dole Ant. Fr. Stehlík 53, rám.
1921, Hluboké Mašůvky u Znojma - 1989, Znojmo
Soukromě se vzdělával u F. Šindeláře a O. Nejedlého. Zabýva se především krajinomalbou. Motivy čerpá v okolí Znojma, Jižní Moravy a Itálie. Publikoval v denním tisku a ilustroval soukromé tisky.
Pozn.: Rám pokozen.