Antonín Chmelík - Hrad Trosky - pohled od Libuně

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Ant. Chmelík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

Antonín Chmelík
28393. Hrad Trosky - pohled od Libuně
Dražba ukončena:13.03.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč