Antonín Chittussi - Vojáci

Kresba, 13x19 cm, signováno vpravo dole Chittussi 1878, volný list.

Pozn.: Poškozeno - kresba hůře rozpoznatelná. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

8285. Vojáci
Dražba ukončena:23.02.2017 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč