Antonín Chittussi - Rybník

Litografie, 18x25 cm. Signováno vlevo dole Chittussi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

55137. Rybník
Dražba ukončena:13.01.2021 19:47:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč