Antonín Chittussi - Podvečer u rybníka

Olej na dřevě, 14x30 cm, signováno vlevo dole A. Chittussi, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

15710. Podvečer u rybníka
Dražba ukončena:25.01.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:85 000 Kč