Antonín Chittussi - Krajina u řeky

Akvarel na papíře, 13x17 cm. Signováno vlevo dole Chittussi. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111475. Krajina u řeky
Dražba ukončena:28.02.2024 22:43:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč