Antonín Bukolský - Zátiší s ovocem a paprikami

Olej na desce, 67x60 cm. Signováno vlevo dole Bukolsky. Rámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

Představené zátiší od Antonína Bukolského je uspořádáno v prvním plánu obrazového prostoru. Zátiší se skládá z plodů a předmětů, na které se díváme z nadhledu, který umožňuje autoru v plné míře zachytit krásu zobrazených předmětů. Dominantou kompozice je meloun, v jehož popředí vidíme papriky, jablka a bílý talíř, který jemně prosvětluje kompozici. Výjev dovršuje výrazná červená drapérie v pozadí, která harmonický doplňuje zemité odstíny okru. Předložená realistická studie svědčí o skutečném mistrovství autora a doporučujeme ji jako skvělou finanční a investiční příležitost.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

114101. Zátiší s ovocem a paprikami
Dražba ukončena:24.04.2024 20:21:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 24.04.2024 20:18:42 51
3 000 Kč 24.04.2024 19:50:36 582