Olej na překližce, 59x45 cm. Signováno vpravo dole Bukolský. Rámováno.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč