Antonín Brunner - Zrcadlení

Olej na kartonu, 31x29 cm. Signováno vpravo dole Ant. Brunner. Rámováno.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

doporučujeme
153817. Zrcadlení
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 17:28:47 9130