Antonín Brunner - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 17,5x21,5 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Ant. Brunner. Rámováno.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

153801. Výhled do kraje
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč