Olej na plátně, 88x77 cm. Signováno vlevo nahoře Ant. Brunner 1909. Rámováno.
Nejdelší strana: 105 cm
o autorovi: 1881, Praha - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč