Antonín Brunner - Dětské hry

Olej na plátně, 52x42 cm. Signováno vlevo dole Ant. Brunner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

65068. Dětské hry
Dražba ukončena:30.09.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč