Antonín Boubín Toňátko - Mýtina

Olej na kartonu, 40x32 cm. Signováno vlevo dole A. Boubín. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

303904. Mýtina
Dražba ukončena:05.03.2020 20:12:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč