Antonín Balcar

9059. Náves

popis: Olej na plátně, 65x92 cm, signováno vpravo dole A. Balcar, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2017 21:51:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč limit (30.03.2017 21:41:26) 2430