Olej na plátně, 65x92 cm, signováno vpravo dole A. Balcar, rám, zaskleno. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1900 - ? Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.