Antonín Balcar - Na břehu rybníka

Olej na kartonu, 14x25 cm, signováno vpravo dole A. Balcar, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.

7331. Na břehu rybníka
Dražba ukončena:26.01.2017 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.01.2017 19:33:50 2272