Antonín Augusta - Začátek podzimu

Olej na kartonu, 49x70 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

129637. Začátek podzimu
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč