Antonín Augusta - V horském údolí

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravodole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

31114. V horském údolí
Dražba ukončena:25.04.2019 18:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč