Antonín Augusta - Údolí v horách

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

300268. Údolí v horách
Dražba ukončena:25.08.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč