Antonín Augusta - Údolí v horách

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

33966. Údolí v horách
Dražba ukončena:27.06.2019 19:12:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč