Antonín Augusta - U rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

31079. U rybníka
Dražba ukončena:24.04.2019 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč