Antonín Augusta - U potoka

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

14556. U potoka
Dražba ukončena:29.11.2017 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč