Antonín Augusta - U jezera

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vlevo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

59813. U jezera
Dražba ukončena:26.05.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč