Antonín Augusta - Tři břízky

Olej na překližce, 20x20 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

20076. Tři břízky
Dražba ukončena:26.04.2018 22:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč