Antonín Augusta - Sekáč

Olej na plátně, 28x36 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

20075. Sekáč
Dražba ukončena:26.04.2018 22:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč