Antonín Augusta - Říčka v zimní krajině

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

63881. Říčka v zimní krajině
Dražba ukončena:15.08.2021 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč