Antonín Augusta - Říčka v zimě

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

54834. Říčka v zimě
Dražba ukončena:28.01.2021 19:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč