Antonín Augusta - Prosluněný les

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

300220. Prosluněný les
Dražba ukončena:24.08.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč