Antonín Augusta - Příchod podzimu

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

92243. Příchod podzimu
Dražba ukončena:19.03.2023 21:19:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč