Antonín Augusta - Pohled do údolí

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

67915. Pohled do údolí
Dražba ukončena:24.10.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč