Antonín Augusta - Pohled do údolí

Olej na překližce, 23x28 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

20186. Pohled do údolí
Dražba ukončena:30.05.2018 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč