Antonín Augusta - Na Karlově mostě

Olej na plátně. 51x70 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

302355. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:26.11.2019 20:21:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč