Antonín Augusta - Malebná zima u potoka VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 67x106 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Pozn.: Obraz byl v nedávné době odborně restaurován, toto vyloženě galerijní dílo je v naprosto perfektní kondici. Autor si dal záležet na každém detailu zachycení zimy v české krajině. A povedlo se mu to znamenitě. I přes parné léto z obrazu zima vyloženě dýchá. Precizně zachycená vodní hladina a stromy zasypané sněhem dávají na vědomí, že sběratelům Antonína Augusty nesmí tento kousek chybět ve sbírce. Postupem času se vzhledem ke zvýšené oblíbenosti autora bude jednat i o výhodnou investici.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

48749. Malebná zima u potoka VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.08.2020 21:50:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč