Olej na plátně, 67x106 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.
Pozn.: Obraz byl v nedávné době odborně restaurován, toto vyloženě galerijní dílo je v naprosto perfektní kondici. Autor si dal záležet na každém detailu zachycení zimy v české krajině. A povedlo se mu to znamenitě. I přes parné léto z obrazu zima vyloženě dýchá. Precizně zachycená vodní hladina a stromy zasypané sněhem dávají na vědomí, že sběratelům Antonína Augusty nesmí tento kousek chybět ve sbírce. Postupem času se vzhledem ke zvýšené oblíbenosti autora bude jednat i o výhodnou investici.
o autorovi: 1891 - 1940
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.