Antonín Augusta - Květinové zátiší

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

307633. Květinové zátiší
Dražba ukončena:21.02.2021 20:18:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč