Antonín Augusta - Krajina se snopy

Olej na kartonu, 32x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

29687. Krajina se snopy
Dražba ukončena:27.03.2019 22:19:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč