Antonín Augusta - Horské údolí

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

23541. Horské údolí
Dražba ukončena:31.10.2018 19:09:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč