Antonín Augusta - Chaloupky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

84866. Chaloupky
Dražba ukončena:09.10.2022 20:47:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč