Antonín Augusta - Cesta v horách

Olej na plátně, 36x45 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

28962. Cesta v horách
Dražba ukončena:27.02.2019 21:55:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč