Antonín Augusta - Cesta lesem

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

8658. Cesta lesem
Dražba ukončena:29.03.2017 19:12:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč