Antonín Augusta - Březová alej

Olej na kartonu, 51x56 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

82665. Březová alej
Dražba ukončena:01.09.2022 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč