Antonín Augusta - Zimní krajina

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

6410. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.11.2016 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč