Antonín Augusta - Vesnice pod sněhem

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3841. Vesnice pod sněhem
Dražba ukončena:28.01.2016 21:02:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč